Gizli saklı Ajanda filmi oyuncuları kimler? Gizli saklı Ajanda nerede çekildi, Gizli saklı Ajanda mevzusu, kim seslendiriyor?

Gizli saklı Ajanda oyuncuları ve çekim yeri merak uyandırdı. Gizli saklı Gündem 1990 tarihindeki yönetmenliğini Ken Loach’ın yapmış olduğu politik gerilim filmi. Şimal İrlanda’da İngiliz baskısının yoğun yaşandığı yıllarda Amerikalı bir insan hakları avukatının suikaste uğramasını ve devamında gelişen vakaları anlatmaktadır. Gizli saklı Ajanda filminin oyuncuları haberimizde…
Gizli saklı Ajanda filmi mevzusu nedir?
Eski hükümet ajanı Jason Price, müşterilerine yeni kimlikler veren ve onların ortadan kaybolmasına destek olan Daedalus ağını yönetmektedir. Mühim bir tanığın yüksek meblağda bir paraya karşı savurduğu ve bir tetikçinin peşine düşmüş olduğu için FBI’ın tüm öfkesini üzerine toplar. Bununla birlikte Price’ın en yakın arkadaşı Sonny de FBI’ı temizleyen kabahat örgütü Icarus’u hedef alır. Price onun da bu işin içine girmesine izin verdikten kısa bir süre sonrasında, Sonny’nin cesedini bulur. Bu şekilde ağın başkalarına sızdığını farklıdır. Price, temizleyici adını verdikleri tetikçinin kanlı izlerini takip eder ve bu yolda bulmuş olduğu tek şey tetikçi değil, onun öteki destekçileri olur.  Gizli saklı Ajanda oyuncuları kimler?
Filmin oyuncuları içinde; Dolph Lundgren – Gizmen Jason PriceMaxim Roy – Renee BrooksBrigitte Paquette – Connie GlennTed Whittall – Gizmen Sonny MathisSerge Houde- Paul ElkertAlan Fawcett – Sam TurgensonFrancis X. McCarthy – Müdür Yardımcısı PowellHarry Standjofski – KevinChristian Paul – Charlie RadissonAndreas Apergis – Boris YoeskyJeff Hall – Vincent MorettiCas Anvar – Gizmen McCoombLynne Adams – ProsecutorAlan Legros – JerryJay Levalley – Paolo Bucci içeriyor.

Son Dakika Haberler