Bakan Kasapoğlu’ndan ulusal sporculara kutlama

29.06.2022 12:19 Haber Deposu: DHA Cezayir’in Oran kentinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nın üçüncü ulusal sporcularımız; 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz olmak suretiyle toplam 7 madalya kazanmıştır.
Cimnastikte Adem Asil ile Güreşte Muhammet Karavuş altın madalya kazanırken, öteki güreşçilerimiz Samet Ak, Fatih Erdin ve Feyzullah Aktürk gümüş madalyanın sahibi oldu. Bocce branşında Gülçin Esen-Beyza Tatarlı ikilisi bronz madalya kazanılmış olduğu organizasyonda, güreşte Salim Ercan da madalya kürsüsünün üçüncü basamağında yer aldı.
Adem Asil’den Akdeniz Oyunları’nda altın madalya
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19’uncu Akdeniz Oyunları’nın 3’üncü gününde madalya kazanan Ulusal sporcularımız için yayımladığı kutlama mesajında, şunları söylemiş oldu:”Cezayir’in Oran kentinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nın üçüncü gününde; cimnastik, güreş ve bocce branşlarında 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz olmak suretiyle toplam 7 madalya kazanan ulusal sporcularımızı yürekten kutlama ediyorum. Oyunlarda ülkemize büyük gurur yaşatan Ulusal sporcularımızı kutluyor, mücadelelerine devam eden öteki sporcu kardeşlerime başarılar temenni ediyorum.”

Son Dakika Haberler